Helwetyk Romański
Komentarze
@JulianF Pożyjemy, zobaczymy. ;-) Skokowy wzrost liczby nowych mieszkańców — jest. Ale ilu z nich postanowi się odezwać…
http://www.galeria.sarmacja.org/wkrp.php — gdyby ktoś z tu obecnych słyszał po raz pierwszy o Wolnym Klubie RP…
Muszę zauważyć, że ilustracje do artykułu — pierwsza klasa. ;-)
@RemigiuszL Następny będzie sclaviński. CDO nie pozwala zmienić jedynie słusznej kolejności.
@JanushSundajski Też mam taką nadzieję, bo jeszcze cztery „rozdziały” na liście. ;-)
@Vladimir Nie piszę tylko o formie…
Piękne wydanie.
@ZdrajcaNarodu @Antoni Wolałbym w jednym artykule opisać więcej niż jeden region. Uznałem jednak, ze lepiej opublikować cokolwiek niż czekać na dogodny moment, który nie musi nastąpić wtedy, gdy tego bym sobie życzył. ;-)
@Vladimir Niestety, do nadmiernej liczby otwartych przeze mnie frontów…
W mikronacjach też ustalamy, kto jest prawdziwym X?
@KonradFriedman Z jednej strony brak umowy oznacza jakoby zachowanie status quo, więc Sejm mógłby odrzucać umowę wynegocjowaną między Kanclerzem a Królem Baridasu do skutku, bez cienia negatywnych konsekwencji dla Księstwa i Królestwa, z drugiej strony — co może pójść nie tak
Udając, że mamy życie polityczne: czy @KonradFriedman będzie negocjował traktat sam ze sobą, czy po stronie rządowej właściwy będzie @RemigiuszL?
@RemigiuszL Wszyscy wskazali także opcję teutońską, o ile mnie pamięć nie myli. Pozdrawiam kolejowo!
Bo to okupacja otwarta, Wasza Królewska Wysokość. @anglov
@SantiVilarte Jeden i jedyny z ankietowanych obywateli zamieszkałych systemowo w Bialenii wskazał tożsamość sarmacką, więc 100%. ;-)
@CarmenLaurent: nazwisk brak, ankieta była anonimowa (od strony technicznej również). Ale mogę napisać, że jeden z trzech teutońskich Sarmatów wskazał dodatkowo… Gellończyka. A to oznacza, że 25% Gellończyków mieszka w Teutonii.
Będą, będą. W ankiecie wskazano bardzo wiele tożsamości, dwóch uczestników wskazało po pięć. Z tym, że materiału jest sporo, więc proszę o kilka (a może i kilkanaście) dni cierpliwości… (Korzystając z okazji, gorąco zachęcam WKW do założenia identyfikatora na Ćwirku).
@Vladimir Chciałbym dobić do tych 50…
@Vladimir Ile było uczestników poszczególnych ankiet? W niniejszej celowo ograniczyłem się do absolutnego minimum, aby zredukować efekt TL;DV.
@AJCartonwhisky To nie był jakiś SOBOS…? (Też próbuję namierzyć bez skutku).
@Vann: „[Projekty] transsamorządowe” to najwstrętniejsze słowo, jakie przeczytałem ostatnio, dziękuję. A na urzędzie życzę wszelkiej pomyślności!
@KonradFriedman Wytrzymałem ostatnio 214 dni, jeżeli dobrze liczę. Pozdrawiam!