Ola K. I. Chojnacka von Hippogriff
Komentarze
(załączenie/zalinkowanie pliku nie zadziałało)
@PiotrdeZaym https://macintoshgarden.org/apps/r-write-102b1-pl kiedyś zdarzyło mi sie mieć komputer z tym ;3
@PiotrdeZaym bo jak coś to ja mam g3 z os9 i g4/g5 z Leopardem.
"niektóre macintoshowe zdjęcia nie chca otworzyć się na pececie" Może pomóc?
@EugeniuszMaat * Republice Baridas.
OK, mam kolejny projekt: dowieść, że w tym wierszu jest prawa lub nie, na podstawie liczenia ilości mórz.
Jeśli mogę cokolwiek polecić autorowi komentarza powyżej (P I U), to jakiś dobry - a tani - laptop, konkretnie jeden model, który ktos kiedyś mi polecił i faktycznie, stosunek ceny do jakości jest znamienity, a mianowicie Acer Aspierdalaj.
Stan wyjątkowy zawsze smaczny i zdrowy.
W ogóle @MaHi mógł do mnie zagadać i poprosić o jakiś obrazek - wie, że jestem futrzakiem, a futrzaki zazwyczaj mają obrazki z sobą. Mój avatar w KS to nie jestem ja ;)
Ja tylko przypominam, że lenna - jakkolwiek ich nie nazwać - moga byc w jakiś sposób zrealizowane i w Republice.
Ponad to, republika Baridas miała tytuły szlacheckie - sama jednego do dziś używam ;)
"w Ferze" / "w lasach ferskich" a nie "w fer". Nieodmienianie nazwisk/nazw/słów to prostacka nowomowa.
W zasadzie się zgadzam, ale jednakowoż okupantom Republiki Baridas mówimy stanowcze BUM BUM!
A poza tym mi nie podoba się fakt, że Sarmacja okupuje moje ziemie oraz ziemie legalnie należne Wandystanowi a jednak nie staram się przekonać innych do swojej racji.
A Hasseland juz dawno upadł, kiedy zbezcześcił moje wyspy. Dwie.
po 1 - nie zgadzam się.
po 2 - nikt normalny nigdy nie nazywał mikroświata Polinem, a Pollinem. Tam jest dwa L.
https://www.youtube.com/watch?v=M2zls8EEPds <- filmik poglądowy
Najwybitniejsi użytkownicy magii (Lina Inverse na przykład) nie potrzebuja różdżek. Różdżki to taki patyk wsadzany do roweru jak dziecko się uczy ;)
uff, na szczęście moich tytułów nie dacie rady zdegradować xD
RE-PU-BLI-KA! RE-PU-BLI-KA!
A jakieś hiperłącza może?

Bo bez linków do stron/forów/czegokolwiek, to ja też mogę sobie proklamować II Republikę Baridas [ inb4 jednodniowy żart z Awarą ], a czytelnik nie będzie wiedział, o co chodzi i jakie są rysy historyczne.
@JanuszekPalasz Ta rywalizacja nie ma sensu. Po prostu człowiek czasem chce wyrazić jednogłośną opinię negatywną, bez wdawania się w dyskusję.
Przydałaby się opcja anty-zasercowania.
(poza tym nie odpowiada mi narracja rewolucyjnej bananowej republiki, jestem wystarczająco republikańsko-konserwatywna, aby chcieć powrotu do w s z y s t k i e g o sprzed upadku Republiki)
Wnoszę o usunięcie linku do wikifur oraz mojego starego imienia - czuję się obrażona.
Co prawda dla Baridasu najlepszym byłby powwrót do Republiki z okresu Margerity von Dark lub wcześniejszego, o tyle miło jest widzieć, że król w/w nie jest jednocześnie władcą Sarmacji. Teraz czas na niepodległość.
NIECH ŻYJE REPUBLIKA BARIDAS!