Akrypa Rabotowicz von Primisz
Komentarze
Niech się Allah, Wanda czy ktokolwiek zmiłuje nad tą ziemią.
Jak widzę "Dwie Tożsamości, "Trzy Tożsamości" to bardziej mi się to kojarzy z tym ile to ktoś ma klonów a nie narodowości.
Proszę mi wybaczyć pisanie tutaj ale Szanowny Baronecie @Antoni nie jest pan i nigdy nie był Bialeńczykiem choć wątpię by było czym się tu wstydzić z tego powodu.
Czy Zamurzaki w swoich knowaniach współpracują z Al Rajnem by następnie dzielić się łupami (kozami)?
Nie rozumiem jaka zachętą są nagrody pieniężne których nie można wydać.
Wróć do Microballi. :3
Ale czemu musieliście pisać to z dużych liter?
Jestem LĘKOMIREM OSIEDLNYM.
Dużo lepszą wiedzą historyczną są posty Andrzeja z okresu 2012-2013 niż praca lincencjacka w której sam umieścił więcej własnych pomysłów na które wpadł w trakcie pisania niż faktów. Nie mówiąc już o tym iż sam wybuch Powstania był idiotyzmem ale to na marginesie.
Artykuł dobrze napisany ale widać małą świadomość tego co się działo wtedy między mną, Andrzejem i Kaniewskim. :/
Brakuje jakiś kontrowersji jak przy znanych postaciach ale napisane pięknie.
Za ile lat planujecie kolonizację nowych planet?
Za mało polskich utworów i za dużo z tych co są Donatana i Cleo.
Chciałbym podkreślić iż KJM chodziło, że nie instytucjonalna Sarmacje lecz jej obywatele. Po za tym pogratulować KS aktywności. ;)
Jak poszukasz to znajdziesz lepsze wypowiedzi o sarmacji bez kontekstu. ;)
To już wiem dlaczego zmieniłeś imię i nazwisko.
Oby tak dalej ojcze.
No i Andrzej i tak się zapisał.
Ciekawe ale widzę, że dobrze zrobiłem odchodząc z NS. A kiedyś nie byliście za demokracją?
Jak dla mnie to dyskusja czy duża inflacja będzie szybciej czy wcześniej. Jeśli damy obywatelom tyle majątku ile mieli to inflacja będzie już teraz jeśli zastosujemy denominacje to duża inflacja i tak szybko się pojawi, jeśli nie damy obywatelom tego co zarobili to będzie wielka niesprawiedliwość a jeśli to tego nie zwiększymy wartości 1 liberta to i tak duża inflacja Sarmacje czeka.
Po nikt nie chciał jej wprowadzić. :D
nie ma jak dobry żart z poranka.
Mam nadzieje że będę grać
Złaszam się
To ulepszenie A319. :)