Ludwik Tomović
Komentarze
Cytuję:
2. Nazwa „Stowarzyszenie "Nova" oraz skrót NVA oraz znak graficzny są znakami zastrzeżonymi partii o której mowa w Artykule

Czy może zostać zastrzeżony znak graficzny, który jest plagiatem?
@kaxiu kiedyś w Trizondalu w narracyjnym parlamencie było DUP - Dalmencka Unia Pesymistyczna, ale nie wiem czy taka odpowiedź zadowala xD
Cytuję:
Póki co nie wiadomo jak zwycięstwo świętował Ludwik Tomovič gdyż jego wiec powyborczy odbył się za zamkniętymi dla dziennikarzy drzwiami co budzi pewne podejrzenia zwłaszcza że już brak publikacji wyników budzi możliwość wpływania dotychczasowego p.o Gubernatora Sclavinii na wyniki wyborów. O tym jak będzie toczyła się sprawa będziemy informować was na bieżąco.

Proponowałbym uważać z takimi oskarżeniami
Bardzo dobra wiadomość! :)
@KrzysztofHans Wicehrabio dziękuję za prezent, ale sądząc po sposobie pisania to znacznie częściej Wielmożnemu może być potrzebny, bo ilość błędów w wypowiedziach Wielmożnego może nasuwać podejrzenia o spożywanie napojów procentowych ;)
@Seweryn a to przepraszam, z przyzwyczajenia założyłem że była ;P
@Seweryn zdaję sobie sprawę że mógłbym się bardziej rozpisać, ale nie lubię za bardzo "lać wody"
Cytuję:
Sclavińska partia z oddziałem w Grodzisku?

Oj tam, oj tam....
Prace HAN zostały odwieszone? ;)
Cytuję:
Ten funkcjonował już 10 lat temu gdy w RSiT był V-Mundial a w Jastrzębcu 1 edycja Our Sound.
Cytuję:
Konkurs odbędzie się w Eldoracie na terenie odbudowanej na ten cel Areny Sclavinia - hali widowiskowo-sportowej.

Skoro został odbudowany, to znaczy że w międzyczasie został zburzony(?), więc no doceniam narrację, ale dobrze by było to jakoś spójnie jednak......
Swoją drogą szkoda że nie wykorzystujemy obiektów które mamy, tylko są specjalnie budowane kolejne :/
Ta hala to bardziej na stadion wygląda ;)
@defloriusz coś się zbugowało chyba xD

btw. grafika w rotatorze chyba była na przezroczystym tle, które zmieniło się na czarne, przez co nic nie widać :/
Może kiedyś dołączę, jak już nauczę się grać :D
Powodzenia! :)
Kiedyś było podejście w Hasselandzie do encyklopedii, ale nie wyszło, trzymam kciuki żeby tym razem było inaczej.
@MaHi jak trochę ogarniemy "własne podwórko" to z chęcią się odezwę ;)
Teraz już działa.
@FelixPolon treść niedostępna na fb
Szkoda, że już odpadliśmy, ale myślę że za taki wynik zarówno piłkarze jak i trener mogą liczyć na uznanie ;)
Slawonia lubi zatrzymywać Wandystan na v-mundialu więc jestem dobrej myśli ;)
Czyli żeby Slawonia osiągała dobre wyniki to wystarczyło żebym przestał być selekcjonerem xD
Slawonii! :P
Panie, gdzie masz Pan tam ł? :P
Miła informacja, to pierwsza diecezja na terenie Slawonii (nie licząc historyczno-narracyjnych) i mam nadzieję że powrót do dawnej świetności Diecezji Teplickiej :)
Trizondal się nie załapał?
Przecież były tam posty w 2019
@GuedesDeLima dziękuję za opisanie tematu

btw. organ ma już nazwę - Goricka Skupsztina :)