Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Siły komponentu morskiego dzięki lotnoskowcowi zwiększą swą mobilność :)
Przepad tytułów nie wnosi nic do sprawy ogólnej aktywności. W zabieraniu czegoś na co sobie inni zapracowali jest dla mnie tak samo dziwne i niedorzeczne jak poprzedni sarmacki przepad. Ja się pod tym nie podpiszę.
To bardzo dobry pomysł, by zasady zostały opisane, bo teraz gospodarka się rozkręci na dobre, a mam taka nadzieję. Sam też zamierzam dołączyć jak tylko jakoś ogarnę pozostałe sprawy urzędowe i mam nadzieję, że organizator wybaczy mi ta zwłokę ;)
JWP Markizie!
Szanowni!


Cieszę się z tak obszernej relacji dotyczącej wydarzeń związanych z koronacją i bardzo za nią dziękuje. jakoś udało mi sie złożyć niezbędne wnioski do NIA i mam nadzieję, że wszystkie osoby odznaczone zostaną dodane do profili.

Gdybym kogoś z Sarmatów i Baridajczyków, którzy zamieścili choć jedną wypowiedź w czasie koronacji na #baridas pominął to bardzo proszę o kontakt.

Wszystkim obecnym jeszcze raz dziękuję :)
Bardzo mi miło, że znów mogę poczyta UMC, bo już mi trochę go brakowało :)
Na wykopsliskach w Gidenie znalazłem jeszcze takie cacko:
r9eZ46fi.png
Ja oczyściłem to pod wierzchnią warstwą była taka:
vz7r2SWR.png
Taka może być, czy mam szukać bilon? :)
vh6NoRVC.png
Diuk Wam zaplać za dobre słowo na ten czas :)
@Ramael dokładnie tak :)
@Ramael trzeba by było może zorganizować wystawę prac na Zamku Królewskim :)
Inspirujące :)
Wszystkiego najlepszego Marszałku, slawa i chwała Ci na wieki :)
Kantonów w Baridasie jest tyle ile było w 2002 roku, a ja w ilości nie widzę problemu.

Być może problemem jest ilość zajętego miejsca na serwerze, bo nie wiem.

Ważne jest to ile mamy działów, czy to, że sprawy są jakoś logicznie poukładane.

Jaki w końcu był cel tej reformy?
Normą w Sarmacji staje się bałagan :(
Bardzo interesuje zestawienie wydarzeń :)
WKW, bardzo ciekawe spostrzeżenia. Według mnie sprawę warto uregulować.
Fajne. Czegoś takiego nie widziałem. Też zapytam kto to?
Pozytywne myślenie to więcej niż połowa sukcesu. Serdecznie pozdrawiam Zamurzaka i życzę wielu sukcesów :)
Powodzenia, cierpliwości, samozaparcia i dużo wolnego czasu, a tak przy okazji to żeby sprawowanie urzędu dawało choć odrobinę satysfakcji :)
@Yenn Co racja to racja :)
@Yenn No chyba że tak :)
Różne rzeczy mogę negocjować, ale z wyłączeniem Awary Południowej.
Wielkie dzięki, bo ten wyraz poparcia byl mi chyba potrzrbny :)
Witam dodatkowych medyków, którzy mają szczere chęci służyć pomocą medyczna na ewentualnym polu walki :)
Cytuję:
A leków, środków opatrunkowych i mobilnych jednostek medycznych, w tym wyposażenia szpitala polowego, to logistyk nie przewidział? Wstyd!
@BvTJ Można też napisać, że zabrali igły, guziki i nici :) Jeśli Szanowny chce w komentarzach wymienić wszystko co było by potrzebne wraz z detalami to proszę się nie powstrzymywać ;)
Bardzo dobrze zorganizowany i przemyślany transport zapasów.
Jaśnie Wielmożny Komendancie,

proszę dalej podejmować kolejne działania dla poprawy ochrony naszych granic.
W uzupełnieniu informuję, że w związku z dokonaniem napraw dotyczących zliczania aktywności regionalnej na FC Baridasu właśnie zakończyłem bieżącą weryfikację.