Heweliusz Popow-Chojnacki
Komentarze
@ignac Tak, tak, zgadza się. Wychwyciłem ten błąd wcześniej, ale już nie mogłem wtedy edytować artykułu, przepraszam.
Dziękuję Pierwszy Senatorze za inaugurację tak wielkiego dzieła! Oby Powaga w swojej dobroci prowadziła uczestników I Soboru Powszechnego i obdarzyła ich wszelkimi natchnieniami, by mogli poprzez soborowe ustalenia przyczynić się do rozwoju Kościoła Diuczej Wiary.
Achhh, Thomas i Dieter <3 <3 Dziękuję!
@ignac Wtedy praca jest na tyle ciężka, że grzechem byłoby się nie ogłosić. Ot, trzeba się doceniać :-)
@ignac @KriVersen Panowie, spokojnie. Owszem, zmiana na Książęcym Dworze to ważna wiadomość, o której warto wspomnieć, ale jednocześnie razem z Księciem wyznajemy zasadę, że lepszym rozwiązaniem jest się skupić na ciężkiej, często niewidocznej pracy, niżeli na szumnym ogłaszaniu się — jeszcze bym się rozleniwił :-D A wiadomo, że "krowa, która dużo ryczy mało mleko daje".
@KriVersen Przekażę to Jego Książęcej Mości :D

A tak na serio to przepraszam. Jak się pisze w nocy to literówka możliwa :-) I dziękuję za wskazanie błędu!
@GuedesDeLima Na pewno warta takiego wydarzenia :-D
@ZdrajcaNarodu A przyjdź to sam zobaczysz :D Wszystko chciałbyś wiedzieć :D
@Zhao Jako Marszałek Koronny i zarazem Mistrz Koronacyjnej Ceremonii — daję słowo! :-)
@Markus Bo u Rolanda Heacha-Romańskiego nie ma słabych grafik :-D
@Markus Szczerze powiedziawszy to cała grafika była autorskim pomysłem — nie wzorowaliśmy się poprzednią edycją, ale jak widać mamy podobne wizje :-D A kategorie — tak, oczywiście te same, z jedną zmianę w nazewnictwie: Debiut Roku zastąpił Odkrycie Roku.

I jeszcze pozwalając sobie na więcej to Złote Wędki miały być już rok temu. Miałem gotowe nawet terminy jednak coś wówczas nie pykło, a całość się posypała. Ale postanowiłem sobie już tak na 100 % zrobić je w tym roku i jak widać — na razie się udaje i oby tak do finału pociągnąć :-D
@Markus Widzisz, dobre tradycje trzeba pielęgnować :-D
Bardzo dziękuję za te komentarze :-) Oczywiście jestem również otwarty na różnego rodzaju sugestie i propozycje.
@JulianF Za te nieszczęsne pyty dam 2 tysiące :-)

To wszystko w tym rebusie. Zapraszam na ostatni, w niedzielę!
@RCA Robercie, za kreatywność dam 2 tysiące!
@Nthiefs To nie to hasło, ale dam trzy tysiące!
Świetnie! Wszystkie hasła odgadnięte, szósty rebus w ciągu dnia! Zapraszam :-)
@Nthiefs Dam więcej za "ustawę" - 3 tysiące!

Do odgadnięcia jeszcze tylko jedno hasło! Kto się pokusi?
@Salvadore To nie jest to hasło, ale dam 3 tysiące.
Dwa hasła jeszcze zostały do odgadnięcia :-)
Panowie, Panowie - spokojnie. Luz. To tylko gra, a nie jakiś bazar. Tak się składa, że każdy z Was dostanie 3 tysiące libertów - ni więcej. Takie są zasady. Więc po co to tak się wykłócać? Lepiej energię spożytkować na inicjatywy. Chcecie pomóc w niedzielnej uroczystości? Zapraszam! :) Możecie zarobić jeszcze więcej :D
Świetnie! Szybko się uporaliście - zapraszam na jutro! :D
@MarcelideBO Już wypłaciłem 3 tysiące libertów :)
@MarcelideBO Mógł tak wyjść, owszem. Ale nie ode mnie, bo ja za ten rebus jeszcze nie wypłaciłem pieniędzy :D
To jeszcze jedno hasło :-)
@MarcelideBO No i tak wzbogaca się o piętnaście tysięcy! :D Gratuluję! :-)
@Salvadore Ale za tego "stena" dam 3 tysiące.
@Salvadore Staram się wiedzieć, lecz nie każdy musi być tak mądry jak Pan :-)

Nieodgadnięte hasło to: emocje! Trzecia kolumna od lewej strony. Zapraszam dziś, na kolejny rebus!