Tomasz Lerent-Popow
Komentarze
Ach! Ten suspens na końcu <3
Czy to będzie romans?
To uczucie jak ktoś rymuje pisiont linijek rymowanki... a ty nie umiesz napsiać dwóch XD
Szkoda ,że taka opinia o nas krąży... SĄ MŁODZI NIEW WIEDZĄ CO JEST DOBRE!
Czytając czułem sie torchę jakbym czytał Kuriera :) Gratuluje!

Pozdrawiam i życzę samych suckesów wszystkim wygranym i nie-przegranym!
Kamień z serca :D
Kamień z serca :D
Nie da się chyba mieć większego kryzysu wizerunkowego. Hasseland nie dosięga Rotrii ,po tym względem, do pięt.

To czy ta sytuacja się zmieni zależy już tylko od nowych władz Państwa Kościelnego. To co daje nadzieję to fakt ,ze Rotria już z nie jednego kryzysu wyszła. Tym razem odzyskanie twarzy będzie procesem bardzo długim. Ale jendak możliwych. O Skhandalach też się zapomina - wystarczy spojrzeć jak szybko mikroświat zapomniał o zajęciu Awary przez Sarmacje - a była z tego powodu nie lada afera, pół mikroświata poruszone. Dzisiaj już nikt tego nie wspomina.

Ja Rotrii życzę jak najlepiej, o jedna z tych mikronacji to których nie każdy może wstąpić. Oby wyszła z obecnego impasu i wróciła do "żywych" w najleszych wykonaniu.
Rzeczywiście, ogromne niedopatrzenie! Co ja teraz zrobię... :D
Randy Travis "Jingle Bells rock" NAJLEPSZA <3
Cytuję:
Jedno pytanie - po co mam k*rwa wiedzieć co się dzieje w Trizondalu, jeśli jesteśmy w Sarmacji?

Kurcze, to moze ja tez przestane pisać?
Bardzo przyjemne i ambitne dzieło. Okejka!
Do następnych wyborów na pewno już się określę.
Gdybym głosował to miałbym wielki problem :/
[quotes]Obecnie incompatibilitas nie ma najmniejszego sensu, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, by asesor Trybunału Koronnego uprawiał politykę lub chociaż sympatyzował w sposób szczególny z danym stronnictwem.[/quotes]

Czy w takim razie powinniśmy im jeszcze bardziej to ułatwiać zniesieniem incompatiblitas?
Dobrzę, dziękuję. Niestety nie mogę już poprawić swojego artykułu. Ale na przyszłość będę pamiętał!
Dziękuję za poprawienie. Pisząc ten artykuł korzystałem z stron kancelarii Królewskiej ,gdzie Wasza Królewska Mość widnieje jako 8 król Dreamlandu, zatem Edward II jest 9.
Taki już jest Dreamland. Dość konserwatywny i mimo pozornej otwartości nadal zostaje "konserwą"...
Szanowny panie Baronecie,
dziękuję za miłe słowa. Mogę obiecać ,że moja aktywność nie spadnie a w mojej głowie już pojawiają się pomysły na kolejne artykuły!
Istnieją różne konflitky. Jeżeli 'Dobrym' konflitem nazwiemy ,jakąś polityczną czy nie, dyskusje to taki konflikt jest bardzo porządany... jak wiele mikronacji upadło przez ogólnonarodową zgodę ;)

Szkoda ,że dominują jednak te "złe" konflikty napędzane nieprzyjemnymi emocjami. Ale tak jest już chyba zbudowany człowiek...
Jestem pod wrażeniem! Widać ogromny talent ma pan w sobie! Proszę nie przestawiać tworzyć, naprawdę wpada w ucho :D