Daniel Szekeres
Komentarze
Faktycznie nie przyjrzałem się do końca zdjęciom rozkładów. Ogólnie rozkład przygotowany jest w ten sposób, że wszystkie z autobusy zaczynają kursować mniej więcej od godziny 5:00 i kończą pracę po 22:00, czasami prawie koło 23:00. Błąd na pewno nastąpił na złym skopiowaniu całego rozkładu jazdy do edytora graficznego. Ponieważ całkowite długości rozkładów są różne w zależności jaką trasę pokona pojazd. Poprawione rozkłady znajdą się również na Forum Centralnym w AKM więc będą ogólno dostępne dla każdego.
Pierwsze bardzo trudne ćwiczenia na nowym stanowisku, ale udane w 100%. Teraz troszkę przerwy dla podwładnych. Czyszczenie, konserwacja sprzętu, serwis maszyn i ruszamy dalej w teren. Co dalej za tym idzie kolejne artykuły ;)
Coś się pomyśli tato, wystarczy się przejść i pogadać ze starszymi ludźmi i dużo można się dowiedzieć ;)
Niema nic lepszego niż tradycyjne trunki z Els. Najstarsi mieszkańcy Els i okolic opowiadają, że czasami jeśli jest się dobrym człowiekiem oraz ma się głowę czystą od problemów i delikatnie przesadzi się z "DUCHEM PUSZCZY" w najmocniejszym wydaniu 90%. To właśnie opisywany Duch Puszczy potrafi przyjść w snach i przepowiedzieć optymistyczną wizję przyszłości, która z czasem się może sprawdzić. Więc trzeba korzystać może akurat...
A dziękuję jeszcze długa droga do magistra ale ważne, żeby iść do celu ;)
Ja już dołączyłem teraz pora rozwijać swój team ;)
Będzie trzeba jakąś rodzinne spotkanie zorganizować :)
To wszystko jest takie piękne! Aż mi się łezka zakręciła w oku:)
Jednostki specjalne mają po prostu dar przekonywania ;) A tak po za tym to witamy kolejnego rekruta na pokładzie KSZ ;)
Panie Generale to tak symbolicznie w granicach rozsądku i rozgrzania atmosfery. A tak ogólnie jak widać na zdjęciu taka buteleczka na tyle ludzi to się rozchodzi ;)
Zapraszam wszystkich chętnych. Pogoda już zamówiona kilkanaście stopni na plusie do tego pełne marcowe słoneczko na niebie i jeszcze moc atrakcji. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, odpocznie troszkę i choć na chwilę zapomni o obecnych problemach ;)
Idealnie jak zawsze wszystko w pigułce. I wszystko wiadomo na bieżąco co się dzieje w świecie ;)
Gdyby były odkryte trochę wcześniej ty bym z miłą chęcią umieszczał takie hafty na kocach dla mieszkańców Soli ;)
Kto mistrzem v- świata jest??? Baridas!!! sialalalala :D
Salut!
Wszystkiego dobrego.
Wasza Książęca Wysokość na meczach i w pracy to siedzący:) ale na treningach równie aktywny jak pozostali zawodnicy.
No to borę się za pisanie, sam jestem ciekaw co z tego co wyjdzie ;)
A wiadomo tak mniej więcej do kiedy będzie termin składania swoich propozycji do konkursu?
Dziękuję za miłe słowa postaram się więcej publikować jeśli tylko czas mi pozwoli. Żadna praca nie hańbi i na wszystkim da się zarobić tylko trzeba ciężko pracować i mierzyć w wysokie cele ;)