Januš Allan von Hippogriff
Komentarze
Ładnie namalowane! ;)
Lingwistyka mikronacyjna jest ciekawą sprawą :) Cieszy mnie tworzenie kolejnego języka, nawet jeśli jest bardzo podobny do jęz. polskiego.
Bardzo krótki tekst, a grafiki nie widać. Wiem jednak jak trudno jest na początku pisać artykuły, więc dałem serce :) Życzę jeszcze większej kreatywności i świetnego pióra!
Mam nadzieję, że program komitetu sprostał oczekiwaniom większości Sarmatów :)
Świetny artykuł :)Oby lenno się dalej rozwijało!
Dobrze, że armia rozwija się systematycznie :)
Długi, wyczerpujący artykuł. Bardzo dobra treść i podsumowanie z obu stron konfliktu. Świetnie :)
Ustalona godzina! Taki czas chyba będzie odpowiedni :)
Uzasadniona prawnie decyzja i dobra organizacja nowego posła :)
Bardzo dobry artykuł :)
Ankieta odpowiedziała na wiele pytań :)
Ostatnio powstaje wiele konkursów z okazji 17-lecia KS :) A te graficzne należą do moich ulubionych!
Jednak niektórzy Teutończycy uważają się też za Sarmatów...
Naprawdę świetny wywiad. Można dowiedzieć się wiele o przeszłości mikronacji. Z tego co zrozumiałem JKM tworzy nowy system lub uaktualnienie obecnego. Czy to prawda? A jeśli chodzi o kupowanie "realnych" rzeczy za liberty, to ciekawa sprawa, ale jak najbardziej możliwa. Pieniądzem może być wszystko. :)
Cytuję:
...w Konsulacie Slavinii.

Slavinia? A co to takiego? ;)
Mam nadzieję, że następne wyniki będą się ukazywać częściej! Ankieta jest naprawdę zaskakująca :)
Wszystkim Almerczykom życzę miłego świętowania!
Gratuluję założenia kościoła w Sarmacji i życzę dalszego rozwoju :)
Świetny pomysł na badania. Czekam na kolejne wyniki :)
Bardzo ciekawy artykuł :) Fajnie byłoby, gdyby biuletyn ukazywał się częściej!
Ładny układ tekstu, ciekawa treść i dużo informacji! Bardzo fajny artykuł :)
Ładna grafika i formatowanie. Treść również niezła :)
Możliwe, że lekko nieczytelne, ale doceniam wkład czasu i pracy :)
Ciekawy bieg wydarzeń :) Czekam na ciąg dalszy!
Ciekawe kto wygra! :)
Chciałem by ładnie wyszło. Już poprawiłem, gdyż sam zauważałem później jak słabo to wygląda :)