Mózgozwęglacz, Otto von Spee-Asketil, 03.04.2019 r. o 01:04
SLF1 – podsumowanie sezonu

698VEvov.jpg

W niedzielę zakończył się pierwszy (po powrocie) sezon Sarmackiej Ligi Formuły 1. Już w swoim debiucie liga zaoferowała wiele emocji, walka o tytuł trwała właściwie do ostatniego okrążenia ostatniego wyścigu. Nie przedłużając, oto klasyfikacje konstruktorów i kierowców:

271Va722.png

iagV039U.png

Ogólnie, do sezonu przystąpiło 7 zespołów, jednemu nie udało się dokończyć rozgrywek z powodu nieaktywności, jednak już w trakcie dołączyły dwa kolejne. Uzupełniając statystyki, najwięcej zwycięstw i podiów zaliczył Kombinat Racing Team, odpowiednio 7 i 17, zaś kierowcy Zakonu Sigmara Młotodzierżcy zajęli najwięcej razy pole position (7).

Przy okazji chciałbym poinformować, że następny sezon rusza już za tydzień, czyli 9 kwietnia. Zaszły małe zmiany, wyścigi będą rozgrywane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele. Zmianie uległa również godzina, o której odbywają się wyścigi, z powodu zmiany czasu i nieogarnięcia, że tak ona zadziała, będą one teraz o godzinie 20. Tych, którzy jeszcze się z nami nie ścigają, serdecznie zapraszam do dołączenia do ligi, całą procedurę można znaleźć pod tym linkiem.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 439,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Felimi-Liderski, Albert Jan Maat von Hippogriff, Januszek von Hippogriff-Pałasz, Szymon Grański, Daniel Szekeres, Tadeusz von Hippogriff-Brus, Januš Allan von Hippogriff, Joanna Izabela.
Komentarze
Szymon Grański
Szkoda, że przez nieobecność nie miałem pojęcia o wyścigach F1, ale dzisiaj nadrobię i poczytam podstawy, wieczorem dołączę się do Ligi. Gratuluję autorowi najlepszego kierowcy i drugiego miejsca w tabeli, a zwycięzcy tego sezonu składam równie jowialne gratulaziones!
Odpowiedz Permalink
Tadeusz von Hippogriff-Brus
Gratuluje wszystkim menadżerą i życzę powodzenia.
Odpowiedz Permalink
Mustafa Owski
Hmm. Chyba sie skuszę i dołączę :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.