Park Stołeczny, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, 15.01.2012 r. o 12:53
Drugi list do Grodziszczan odnalezionyPublikujemy poniżej odnaleziony dopiero co w jaskiniach na pustyni Negev rękopis. Pismo wyszło prawdopodobnie spod ręki hierarchy Prawdziwie Świeckiego Kościoła Starowandyjskiego, elektrona świeckiego miasta Leben City, Alojze Pupensztajna. Bardzo prawdopodobne skażenie tekstu podczas transmisji.
(1) Niech was, towarzysze, duch Wandy napełni, (2) aby wam nigdy nie brakowało. (3) I niech wam sprzyja Mirth zawsze dziewica w waszych handelkach, interesach i przekrętach. (4) Takoż niech Włodzimierz świecki wam wandosławi.

(5) Piszę do was dziś, (a jak powiadają było to w dniach, gdy za oknem pizgauo nie lada (6) a białe ścierwo pokryło najprzezieleńsze łąki Mirii), (7) gdyż dochodzą mnie słuchy, że nie po wandowemu żyjecie. (8) Cóż to za zaglądanie w majtki (6) o którym Izaura mi donosi, (8,5) latający ryb, któregom wzorem świeckiego Krystyny oswoił? (9) Czyż nie pamiętacie już papy Cizi Bokassy, któren nauczał że (10) czyś chłop czy baba, wilk czy skunksica, kucyk czy klon, (11) droga wandowa otwarta jest dla ciebie! (12) Uczyńcie tedy porządek w swym myśleniu (13) i wspomnijcie czym była (14) tożsamość (achtung! mądre słowo!) (15) nim się zbudziło pokolenie MP4, (15) gdzie indziej dziatwą neostrady zwane. (16) I niech co dobre między wami na zaufaniu i po dobrawoli rośnie, nie zaś z przepisów wawiłońskich.

(17) Co jeszcze mnie niepokoi, to że srogo wam mózgi poryć musiało (18) jeśli tak was wzburzają pachołkowie Mancalagi. (19) Jest przecież napisane w księdze Niemieckiego Porno, że kto kulty głosi ten szuja i dziwka, (20) nie zaś wróg, na którego czas poświęcać warto. (21) Wrogiem bowiem prawdziwym jest monarchofaszyzm (22) oraz but szkolandzkiego oprawcy na karkach południowych awarczyków. (23) Gdy jest tedy śród was ktoś niegodzien, tak czyńcie: (24) wystawcie go za granicę, a więcej nie wspominajcie, (25) gdy zaś kto między wami prowokacje szerzyć będzie, (26) tęsknotę za wykluczonym wyznając, (27) nie spierajcie się z nim i szat nie rozdzierajcie, lecz z troską do Engels II wyślijcie. (28) Tam bowiem wiedzą, co z nim zrobić.

(28,5) A nie wypłynie? Nigdy nie wypływali.

(29) Weźcie sobie do serc moje nauki, drodzy bracia i siostry, (30) bowiem pośród ruin Leben City niejedna myśl mądra się lęgnie, (31) której w gwarze tłumów żywych nie słychać. (32) Mądrości starowandyjskich nie odrzucajcie, (33) bo na Trakcie Wszechczasu zagubić się łatwo (34) bez światła Wszechjutrzni.

(35) I nie pierdolcie mi więcej o jakimś realu. (36) Real nie istnieje.

(37) Wandosławię!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
György Róni Karakachanow Jr
Wandne! Ojciec Świecki, będzie czytał to pismo codziennie rano!
Permalink
Leszek Karakachanow Sr
Szczęść Wanda! Słuszne słowa.
Permalink
Gauleiter Kakulski
Wandobitne!
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Mimo, że heretycki kościół stoi za tym przesłanie jest dobre.
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Towarzyszu, schizma PŚKSW nie jest heretycka. Jest odpowiedzią na nurty liberalne w łonie ŚKW i nie głosi żadnych nauk niezgodnych z wandystyczną tradycją. Poza tym - schizmy nie są w ŚKW zakazane!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Zaprawdę prawdę prawicie! Wandne pisma znajdujecie wewnątrz swojej groty!
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
raczej lewdę lewi!
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Od małego byłem nad wyraz lewdomównym chłopcem.
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Myślisz lewość, a w domyśle Pupka
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Zalewę lewicie lewdę? Możliwe, możliwe, choć bardziej interesuje mnie głębsze zbadanie tej magicznej groty Tow. Mandragora ;)
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Wy Czugała to macie chyba dwie prawe ręce, co?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Ja, Towarzyszu, nawet serce mam po lewej stronie, więc proszę mi tu nie imputować.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
I wątrobę także.
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Aż sobie rozciąłem klatkę piersiową z ciekawości gdzie jest u mnie, popatrzyłem w lustro i − niestety! − zgodnie z regułami heraldyki sarmackiej serce było po prawej :(

A oto zaświadczająca o tem rycina w stylu wszetecznym-postjarosadowistycznym: http://wandystan.eu/pupka/loremipsum/szok.png
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.