Park Stołeczny, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, 12.07.2013 r. o 22:58
Wizyta ppłk. Mandragora Pupki w Samundzie

Szanowana samundyjska gazeta Mvulana Kucheza zamieściła obszerny reportaż z mojej wizyty w Zjednoczonym Królestwie Samundy, gdzie udzielałem wskazówek odnośnie zwiększania wandności i wzrostu produkcji silników małolitrażowych, a sam uzyskiwałem noł hał w zakresie wydajności trzody rogatej, oraz obsługi broni produkcji dreamlandzkiej. Zapraszam do zapoznania się.
***

W dniu wczorajszym w naprędce wybudowanej przystani im. Lubumby zakotwiczyła podręczna żółta łódź podwodna klasy "???????? ??????? 3" Sarmackiej Marynarki Ludowej. Na jej pokładzie znalazła się delegacja władz Madragoratu Wandystanu na czele z ppłk. Mandragorem Alojzym Pupką.

Wizyta mająca na celu zacieśnienie z dużą dozą rozprężenia i konsumpcji to kolejny krok w stronę przyjaźni postępowych sił świata wirtualnego w imię antykolonializmu, samochodów terenowych z demobilu. Ciekawostką może być fakt, że do spotkania doszło dzięki pośrednictwu tzw, pierwszego COMUVu.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 742,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof Kura, Henryk Leszczyński, P.N.W, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Leszek Karakachanow Sr, Helwetyk Romański, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
P.N.W
Aż się boję zapytać, czym będzie to planowane antysafari – po nazwie wnioskuję, że to będzie polowanie samundyjskiej dzikiej fauny na wizytujących ludzi, więc ja bym uważała.
Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Takie tam
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
I znów to samo
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.