Instytucja Prywatna
Rada Królestwa Teutonii

O instytucji
7xPyJ5Y2.png
fFnaT32x.pngQarD2XqY.pngIm8XGS15.pngLZPDz5GQ.png
Wdl8QgYI.png
S45r3HAO.pngZyvY1BlT.pngR7LFWHat.png
XcMecN82.png


O RADZIE KRÓLESTWA TEUTONII
Wc5jErmB.png

Rada Królestwa Teutonii to konstytucyjny organ władzy wykonawczej w Królestwie Teutonii. Powołana została nową konstytucją Teutonii. Szczegółowe regulacje prawne na temat Rady znajdują się w Ustawie Organicznej Senatu Teutonii o Radzie Królestwa Teutonii.

W celu usprawnienia prac Rady, a także by poprawić dostęp do informacji o podejmowanych przez Radę działaniach utworzyliśmy niniejszą instytucję. To tu znajdziesz najnowsze informacje o realizowanych projektach, planach na przyszłość. Tu odnajdziesz informacje o wolnych etatach, instytucjach teutońskich i rejestrach publicznych.

Pamiętaj, że Rada Królestwa Teutonii wspiera każdego Teutończyka. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony! Strona ta, podobnie jak i inne odnawiane przez nas strony, realizowana jest w ramach programu Innowacyjna Teutonia.


O TEUTONII
Wc5jErmB.png

Królestwo Teutonii to piękna, choć niespokojna kraina, gdzie codzienne życie przeplata się z legendą dni przeszłych. Żyje tu bitny, mężny i honorowy lud, który tradycję i rodzime wartości kultywuje w najdrobniejszej nawet codziennej sprawie. Właśnie na tej ziemi, w każdym teutońskim domu teutonizm to pilnie strzeżona relikwia w skarbcach dzielnych teutońskich serc.

Teutonia pojawiła się w Internecie pod koniec lipca roku pańskiego 2003, choć podówczas zwała się inaczej. Były to bowiem czasy Cesarstwa, gdy jeszcze ziemie te nie były częścią Księstwa Sarmacji. W tamtych dniach Cesarstwo, niczym wielki lew, wspinało się na łapach sukcesów powiększając własne ziemie, wpływy i kontakty międzynarodowe, w tym z nacjami zagranicznymi.

Sl8WN00G.png R12hwV20.png
6ahKCx27.png KFhz2Jao.png

Wc5jErmB.png
x7Z41bEH.png
XcMecN82.png
S00065
numer ewidencyjny
Teutonia
właściciel instytucji
Andrzej Fryderyk
zarządca instytucji
8,83 lt
stan konta

historia rachunku

0,00 lt
wkład własny
Srebrny Róg
lokalizacja siedziby